Momentálně nemáme miminka na prodej!

 

 

Marshmallow

samec

zbarvení: Grey/Dark grey pinto

Závazná rezervace

K odběru od 10.5.2014

 

 

Milky Way

samice

zbarvení: Grey/chocolate pinto

Závazná rezervace

K odběru od 10.5.2014

 

 

 

Miminka od nás odcházejí 100% zdravá, bez všech známých genetických, vrozených a infekčních onemocnění, s kvalitním granulovaným krmivem a případně i s hmyzem na který jsou zvyklá. Registrační certifikát (rodokmen) z klubu chovatelů ježků je vydán přibližně ve věku 10 týdnů, kdy je již jasné, jakou barvu bude ježek mít v dospělosti.

Zálohu požadujeme uhradit ve věku 4 týdnů vybraného mláděte nebo domluvou. Pokud z nějakého důvodu nebudeme moci ježka dodat, zálohu Vám vrátíme, nebo dodáme zvíře z dalšího vrhu. Po domluvě můžeme ježečka někam dovést nebo domluvit dopravu, případný odběr je možný i v Praze nebo v Hradci Králové.

Neručíme za to, že dopravce zvířátek dopravu zruší. Kupující si bude muset najít náhradní dopravu pro ježečka!

Rozhodnutí o koupi ježka nesmí být impulsivní. Ježeček není vhodné zvíře pro menší děti a alergiky. Pokud se ovšem vyskytne u Vás alergie na ježečka či jiný problém, tak nás prosím kontaktujte. Pomůžeme nebo si ježka vezmeme zpět. Vždy je osud našich miminek pro nás důležitý.

Pokud se s Vaším ježkem od nás stane něco do věku 6 měsíců, na základě pitevní zprávy od veterináře, která potvrdí, že problém se u zvířete vyskytl již v době nákupu, nahradíme jej jiným zvířetem ve stejné hodnotě. Vyhrazujeme si opakování veterinárního vyšetření/pitvy (na naše náklady). Záruka nezahrnuje zdravotní problémy zvířete v důsledku nedbalosti, nehod a léčitelné nemoci. Za zdraví neručíme v případě že ježek žil nebo cestoval při teplotách, které nebyly v rozmezí 22-27°C a nebyl krmen hmyzem minimálně 3x týdně. Záruka se rovněž nevztahuje na ucpání trávicího traktu nebo střevní potíže způsobené krmením zmrazeného nebo sušeného hmyzu, potíže způsobené požitím terarijní dekorace (nebo jiných pro ježky nepoživatelných látek), alergie a související zdravotní stav, zlomeniny, vnitřní zranění a nemoci způsobené nedbalostí nového vlastníka. Nejsme zodpovědni za veškeré náklady vzniklé v průběhu léčby ježka.

Většinu našich samiček nepřipouštíme pravidelně po půl roce (nejkratší povolená doba). Naším cílem není "za každou cenu" samičky připouštět a výběr vhodného samečka nám taky není lhostejný. Z tohoto důvodu jsme importovali ze zahraničí různé páry ježků. U těchto ježečků je minimální příbuznost pro chov v ČR. V budoucnosti plánujeme importovat další ježečky ze zahraničí.

Páry sestavujeme jen vyjímečně po domluvě a do ZOO obchodů neprodáváme. Vyhrazujeme si právo pro výběr nového majitele. Může se stát, že pro špatnou komunikaci nebo podezření, že se jedná o zkupníka či množitele,  bude tato osoba odmítnuta. Je pro nás důležité, aby se ježečci dostali do dobrých rodin..